כיצד חברת "גלידה אירועים" חסכה 30% בעלויות המשלוחים?

Posted by:
Pavel Verin
on
August 23, 2021

חברת "גלידה אירועים" מספקת שרותי משלוחים לגלידריות, הלקוחה הגדולה והעיקרית של החברה הינה רשת הגלידריות הפופולארית "גולדה". לחברה מאות משלוחים בכל יום, וכל התייעלות קטנה חוסכת סכומי כסף גדולים. מערכת ניהול המשלוחים "LionWheel" הצליחה לחתוך ב 30% את עלויות התפעול.

"לפני השימוש במערכת היינו משתמשים באקסלים, כלומר היינו צריכים לשער בעצמנו איזה ערים קרובות בלי לראות את המפה ולשלח שליחים בלי לדעת היכן נמצאים וכמה נקודות נעשו או נשארו", מספר אלון גרמן מנהל התפעול של גלידה אירועים על שיטות העבודה שלהם לפני שהתקדמו למערכת של "LionWheel". לשאלה איך המערכת עזרה לחברה להתגבר על בעיות אלו אלון לא מהסס לרגע "כיום יש לי שליטה מלאה על הנעשה ולא נעשה ,סדר יומי, סדר שבועי, מעקב אחרי המשלוחים שנעשו בעבר והמשלוחים שיעשו בעתיד אם זה לאותה חברה או חברות שונות".

" היו לנו כ-1200 משלוחים לכל הארץ שהצפי היה לחלק ב 10 ימים, לאחר שהעלנו את כל המשלוחים למערכת גילינו שאנחנו יכולים לחלק את הכל ב 7 ימים בלבד, חסך לנו 30% בעלויות בכסף זה יוצא בערך משכורת של שליח במשרהמלאה-מטורף!. "

שאלנו את אלון איך המערכת הצליחה ליצור חסכון בעלויות, "במקום לשבת על אקסלים יותר מ-8 שעות בכל יום, כיום אני עובד בממוצע שעתיים ביום ולא יותר. המערכת שמחירה החודשי שווה כמו 4-5 ימי עבודה שלי ולכן משתלם לי ולחברה להחזיק בה". בנוסף אלון הפתיע עם נתון מאוד מרשים, "היו לנו כ-1200 משלוחים לכל הארץ שהצפי היה לחלק ב 10 ימים, לאחר שהעלנו את כל המשלוחים למערכת גילינו שאנחנו יכולים לחלק את הכל ב 7 ימים בלבד, חסך לנו 30% בעלויות, בכסף זה יוצא בערך משכורת של שליח במשרה מלאה-מטורף!".

עוד נקודה חשובה שאלון העלה מתייחסת לזמן הלימוד של המערכת, "לי אישית כאיש טכנולוגיה לקח כ 24 שעות ללמוד את המערכת אבל אני מעריך שלבן אדם ממוצע ייקח לא יותר מיומיים בהם הוא ישב מספר שעות על המערכת ללמוד אותה"

לסיכום אלון משתף אותנו במה שהכי אהב במערכת, "הכי אהבתי במערכת את הממשק הנוח,קבלת תמונה מלאה ושליטה מלאה במשלוחים בעבר בהווה ובעתיד .בנוסף האפשרות של שליחת מסרונים שמאפשרת לי לחסוך במערכת תפוצות של הודעות ובכך לחסוך עוד זמן וכסף. הכל נמצא במקום אחד".